Γίνε μέλος της ομάδας μας!

Παρότι οι διαθέσιμες θέσεις εργασίας στην εταιρεία μας είναι περιορισμένες, έχουμε πάντα χώρο για εξαιρετικούς υποψηφίους που θα τραβήξουν το ενδιαφέρον μας. Η 3works Development Studio αναζητά διαρκώς ταλαντούχους επαγγελματίες με σκοπό τη μακροχρόνια συνεργασία. Αν ενδιαφέρεστε να διευρύνετε τις γνώσεις σας και να γίνετε μέλος μιας ομάδας που δημιουργούν μοναδικές digital εμπειρίες βρίσκεστε στη σωστή ιστοσελίδα.

Δείτε τις περιγραφές των θέσεων και κάντε αίτηση εδώ:

Job Qualifications

Σαν PHP Programmer στην 3works Development Studio, θα είσαι υπεύθυνος για την ανάπτυξη έργων που απαιτούν χρήση custom κώδικα και δημιουργία modules για το CMS (Content Management System) που χρησιμοποιεί η εταιρεία μας, στηριζόμενος σε τελευταίας τεχνολογίας προγράμματα και scripting languages. Θα είσαι μέλος μιας ομάδας που προσπαθεί πάντα να βρίσκεται ένα βήμα μπροστά και να δημιουργεί state of the art, καινοτόμες εφαρμογές.

Τόπος εργασίας: Η έδρα μας στο Μεταξουργείο, δίπλα από την ομώνυμη στάση του Μετρό.
Τμήμα: Web Development
Ωράριο: Full Time

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προηγούμενης εμπειρίας σε αντίστοιχη εταιρεία
  • Εξειδίκευση σε:
    • PHP, OOP
    • MySQL and/or PgSQL
    • Javascript, JQuery Library
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα απόδοσης με ελάχιστη επιτήρηση
  • Πάθος για τις εξελίξεις στην τεχνολογία και παρακολούθηση των τελευταίων τεχνικών
  • Ικανότητα γρήγορης εκμάθησης και προσαρμογής

Προσόντα που θα ληφθούν υπόψη αλλά δεν είναι προαπαιτούμενα:

  • CSS Level 2.1, CSS Level 3
  • xHTML 1.1, HTML 5
  • Εμπειρία σε Objective-C, iPhone SDK, Flash, Actionscript 2, Actionscript 3
  • Προηγούμενη εμπειρία σε  Open Source CMS όπως το  Drupal, Wordpress, Joomla, κλπ.
  • Ενασχόληση με το  Facebook API & Facebook Connect και / η με κάθε άλλο Social Network API

Εάν είσαι επαγγελματίας του χώρου με αποδεδειγμένη εμπειρία, ενδιαφέρεσαι να εργαστείς σε ένα περιβάλλον με διαρκείς δυνατότητες εξέλιξης και θέλεις να κερδίσεις χρήματα που ξεπερνούν τις προσδοκίες σου, τότε μην αργείς στείλε μας το βιογραφικό σου σημείωμα για τη θέση του Συμβούλου Πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Αναζήτηση νέου πελατολογίου.
  • Διαχείριση του ήδη υπάρχοντος πελατολογίου μας.
  • Τηλεφωνική επαφή με μελλοντικούς και ήδη υπάρχοντες πελάτες.
  • Διεξαγωγή συναντήσεων & παρουσιάσεων με δυνητικούς πελάτες.
  • Δημιουργία οικονομικών προσφορών.
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού.

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ με οικονομική κατάρτιση.
  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη στο χώρο των πωλήσεων & του web marketing.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Άριστη γνώση Η/Υ.
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου (τουλάχιστον 1 έτος) και μεταφορικού μέσου ( αυτοκίνητου).
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, για άνδρες υποψήφιους

Τμήμα: Web Marketing - Web Sales

Θα τηρηθεί πλήρη εχεμύθεια σε όλες τις αιτήσεις. Παρακαλούμε να αποσταλούν συστάσεις και testimonials εφόσον διατίθενται.

Αν πιστεύετε ότι όντως είστε το κατάλληλο άτομο παρακαλώ αποστείλετε μας το βιογραφικό σας τόσο μέσα από την ειδική φόρμα του website σας μας όσο και στο info@3works.gr στο οποίο θα θέλαμε επισυναπτόμενα κάποια case studies που να αποδεικνύουν την εμπειρία και τις προγενέστερες επιτυχίες σας στο χώρο των πωλήσεων.